Güvenli Alışveriş
reyonnoya.com  bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır. 
 
 
Standart güvenlik duvarları
Standart güvenlik duvarları tarafından korunan reyonnoya.com sunucuları bilgilerinizi güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. SSL Sertifikası ve standart güvenlik duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar. 
 
 
Gizlilik politikamız
reyonnoya.com şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez. reyonnoya.com'ye verdiğiniz şahsi bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde reyonnoya.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin reyonnoya.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığı konusunda daha detaylı bilgiye Gizlilik Sözleşmesi’nden ulaşabilirsiniz.
reyonnoya